O Nás

O Nás

Salony Zeštíhlení Polanská jsou místem, které je jedinečné svou specializací a individuálním přístupem ke každému klientovi, ať už se jedná o poskytovanou péči, pozornost ze strany personálu, způsob objednávání nebo komunikaci.

Náš tým tvoří vyhledávaní a vysoce kvalifikovaní specialisté s proškolením na Zeštíhlení a Omlazení těla. Využíváme špičkové přístroje, které nám spolu s proškoleným personálem umožňují nabízet tu nejlepší péči a to na nejvyšší úrovni.

Spolu s manželem jsme majiteli salonů a díky stovkám spokojených klientek a úžasné odezvě rozvíjíme síť provozoven do další měst.

Důležitou součástí našeho úspěchu je především držet krok s novými trendy a pružně reagovat na nároky klientů, které se neustále mění. Studia byly, jsou a vždy budou mojí životní cestou. Díky studiím jsem potkala spoustu úžasných klientek a klientů a ani jeden den během dvou let co studia máme jsem nelitovala, že jsme s manželem do podnikání v tomto směru šli. Děkuji za to, že jsem se rozhodla správně a teď mohu dělat to co mě baví a činí šťastnou nejen mě, ale i naše klientky.

Budu se na Vás těšit vždy s láskou Blanka Polanská

Naše služby v jednotlivých salonech

Nabídka služebFrýdek - MístekOlomoucBrno
Endermologie body/face CELLU M6 integral 2
Endermologie body/face - CELLU M6 Alliance
Termosauna
Oxygenoterapie
Vacuslim 48
Maderoterapie
Informace o salonuInformace o salonuInformace o salonu