O Nás

O Nás

Salon Zeštíhlení Polanská je místem, které je jedinečné svou specializací a individuálním přístupem ke každému klientovi, ať už se jedná o poskytovanou péči, pozornost ze strany personálu, způsob objednávání, nebo komunikaci.

Náš tým tvoří vyhledávaní a vysoce kvalifikovaní specialisté s proškolením na Zeštíhlení a Omlazení těla. Využíváme špičkové přístroje, které nám spolu s proškoleným personálem umožňují nabízet tu nejlepší péči a to na nejvyšší úrovni.

Spolu s manželem jsme majitelé salonu a díky stovkám spokojených klientek a úžasné odezvě se snažíme neustále zlepšovat a nabízet ty nejlepší služby.

Důležitou součástí našeho úspěchu je především držet krok s novými trendy a pružně reagovat na nároky klientů, které se neustále mění.
Studio bylo, je a vždy bude mojí životní cestou. Díky našemu studiu jsem potkala spoustu úžasných klientek a klientů a ani jeden den, co studio máme jsem nelitovala, že jsme s manželem do podnikání v tomto směru šli.

Děkuji za to, že jsem se rozhodla správně a teď mohu dělat to co mě baví a činí šťastnou nejen mě, ale i naše klientky.

Budu se na Vás těšit vždy s láskou Blanka Polanská

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.