Vacuslim 48

Vacuslim 48

Vacuslim 48

Vacuslim 48 je inovativní procedura pro hubnutí, která využívá hlubokého a rychlého pronikání účinných látek přípravků Vacuslim, které stimulují přirozené funkce těla.

Neinvazní, bezbolestná, estetická péče s prokazatelnými výsledky hned po prvním ošetření. Jedná se o naprosto nadčasovou technologii, kterou ve světě využívají špičkové kliniky a medical centra. Díky nové metodě Vacuslim 48, která využívá vakuové balení, je dosaženo hlubokého a rychlého pronikání účinných látek z přípravků, které stimulují přirozené funkce těla.

Zhubněte do 40 minut

Pruceduru Vacuslim 48 lze rychle a snadno aplikovat, a to vždy, když je to nutné ke zlepšení vzhledu těla.

Proceduru Vacuslim 48 lze použít jako samostatnou léčbu nebo ji lze použít jako doplňkovou léčbu k dosažení rychlejších a lepších výsledků při léčbě celulitidy a hubnutí pomocí kosmetických prostředků, LPG endermologie a thermosauny. 

Při proceduře Vacuslim 48 Vám na tělo naneseme přípravky s aktivními složkami podporující nejen hubnutí. 

look good!
feel good!

Proč Vacuslim 48?

Viditelné ztráty centimetrů po prvním ošetření.
Rychlá, snadná a viditelná metoda.
Účinné látky ve VACUSLIM 48 jsou mimořádně účinné a působí na rozklad tukových buněk, který nastává již během 30 minut.
Výsledek je tedy zaručený, viditelný a měřitelný.
VACUSLIM 48 bude pracovat i nadále dalších 48 hodin po ošetření, protože aktivní složky jsou stále aplikovány a vstřebávány.

Aktivní složky

Revoluční přísada do programů proti celulitidě
Snižuje tvorbu a množení tukových buněk (adipogeneze). Snižuje a zabraňuje růstu tukové tkáně (lipogeneze). Zlepšuje spalování tuků a čištění těla. Snižuje viditelné známky celulitidy.

Escin, který je hlavní složkou divokého kaštanu, zmírňuje příznaky unavených a napjatých nohou a snižuje otoky. Escin z divokého kaštanu je přírodní složka, která vylučuje přebytečnou tekutinu.

Urychluje spalování mastných kyselin, podporuje transport tuku do mitochondrií, kde se tuk přeměňuje na energii.

Obsahuje látky, které účinně bojují proti celulitidě a zmírňují vzhled pokožky pomerančové kůry.

Posiluje pokožku a zlepšuje pomerančovou kůru.

Intenzivně hydratuje a osvěžuje pokožku.

Zrychluje buněčný metabolismus a způsobuje příjemný pocit tepla na těle. Tento pocit tepla může trvat od 30 minut do 2 hodin.

Séra používaná k péči o tělo během metody Vacuslim 48 obsahují komplex éterických olejů z citronu, pomeranče a rozmarýnu, zatímco krémy obsahují komplex éterických olejů z máty, levandule a citronu. Komplex těchto éterických olejů osvěžuje a uvolňuje pokožku a přispívá k jejímu lepšímu vzhled pokožky.

hladká kůže
rychlý kontakt

Napište nám

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.