EMSslim

EMSslim

EMSslim Ošetření těla v našem salonu v Brně

  • Jedinečné neinvazivní tvarování těla, které kombinuje dvě terapie pro stimulaci odbouráváni tuku a budování svalů za 30 minut
  • 30 minut ležení = 5,5 hodiny intenzivního tréninku s maximální zátěží

EMSslim mění pravidla tělové péče

Zpevněné břišní svaly, jejich tonus a vyrýsovaná postava, posílení středu těla snížení lokalizovaných tukových zásob. Výsledek, na který Vám běžná posilovna nebude stačit.

A to vše neinvazivně, bez námahy či použití skalpelu.

Co očekávat?

Během 30. minutové terapie vykonají vaše svaly více než 45.000 supramaximálních kontrakcí. Takto intenzivní cvičení a bez rizika poškození svalů nejsme svojí vůlí schopni běžným cvičením nijak napodobit. Terapie je určena jak pro běžnou populaci ( hubnutí a současné posílení svalstva ), tak i pro aktivní sportovce

Viditelný výsledek, který zajistí už 6-10 ošetření, je patrný už několik dní po ošetření a během následujících několika týdnů se postupně stává ještě výraznějším cca do měsíce. Pro opravdu dechberoucí výsledek obvykle doporučujeme 6. a více ošetření, přičemž konkrétní počet navrhne odborný tým salonu po konzultaci.

Podle praktické zkušenosti klientů

Při terapii sestávající z doporučených 6-12 aplikací po 30 minutách úbytky podkožního tuku a navýšení svalové hmoty průměrně o 25%.

To vše bez bolestivé rekonvalescence spojené s cvičením svalových partií. Vytvářené supramaximální kontrakce svalů jsou bezpečné a nezávislé na naší nervové soustavě, která by je takto rychle a intenzivně cvičit nedonutila. Vyyužijete tak 100% svalových schopností a 100% času, což nesrovnatelně zvyšuje přirozenou fyziologickou zátěž, která je nutnou podmínkou potřebnou pro růst svalů.

Úbytek tuku

Úbytek lokalizovaného tuku je obvykle vyšší než 30% a to významně posiluje zdravou konstituci těla, zrychluje metabolismus a vytváří 25% nárůst svalové hmoty v ošetřované partii.

Doporučujeme

Ideální je zkombinovat ošetření EMSslim s ošetřením LPG pro zlepšení vzhledu a kvality pokožky a krásného tvaru Vaší postavy.

Zajímavost

Celebrity, které ošetření také navštevují:

  • Kim Kardashian a její sestry
  • Megan Fox
  • Jennifer Lopez
  • Jennifer Aniston

Často kladené otázky

Jak ošetření probíhá?

Tělové ošetření EMSslim je jednoduché a snadné. Pro toto ošetření není nutná žádná předběžná příprava. Budete ležet, zatímco nástavce budou aplikovány na ošetřovanou oblast po dobu 30 minut a budou stahovat ošetřený sval. Během ošetření můžete pocítit intenzivní svalové kontrakce spolu s pocitem zahřívání podkožního i vnitřního viscerálního tuku.

Pro koho je ošetření vhodné?

Ošetření je vhodné pro ženy i muže.
Ženám pomáhá redukovat váhu a bojovat s celulitidou. Je vhodné také pro aktivní sportovce, kteří chtějí efektivně zvýšit svůj výkon a sílu a zároveň vyrýsovat svaly. Pro všechny, kteří chtějí zlepšit svou postavu za co nejkratší čas. Je vhodné také pro maminky po porodu, kterým se objevila diastáza a chtěly by zpevnit střed těla.

Kdy můžete očekávat výsledky?

Obvykle doporučujeme 6-10 ošetření – 30.minutové procedury, naplánované dle konzultace v salonu. Dosažitelné výsledky jsou ovšem individuální – vše záleží na konzultaci se specialistou a momentální kondici vašeho těla.

Jaké oblasti lze ošetřit? 

Lze aplikovat na břicho, hýždě, stehna – vnitřní i vnější , paže, lopatky a lýtka. Díky aplikátorům lze aplikovat také na boční břišní svaly – madla lásky.

Co se děje s tukem, který je odstraněn ošetřením?

Po ošetření jsou odumřelé tukové buňky z těla vyplavovány metabolickými procesy.

Jaké jsou doporučení po ošetření?

Ihned po ošetření se můžete vrátit ke svému běžnému životnímu stylu. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje dodržovat zdravý životní styl, vyváženou stravu a správnou hydrataci. 

hladká kůže
rychlý kontakt

Napište nám

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.