LPG face endermolift

LPG Face

Hladká a pevná pleť
bez vrásek

Neinvazivní a účinná anti-aging stimulace buněk, kterou docílíte přirozeného liftingu obličeje bez bolestivé operace nebo injekcí. Aktivujte bezpečnou regeneraci vlastní pleti. Endermolift dodává Vaší pleti vyhlazení, rozjasnění, zpevnění, mladistvý vzhled, redukci vrásek a obnovuje její pružnost v oblasti tváře, krku i dekoltu. Již za krátkou dobu můžete očekávat výrazný liftingový efekt.

Účinky LPG:

  • + 80% produkce kyseliny hyaluronové
  • + 48 % zpevnění pokožky
  • + 46% tvorba nového kolagenu
  • + 87% vyhlazení vrásek
  • Rozjasňující účinky a detoxikace již po prvním ošetření
logo LPG

fight
for natural
beauty

Mladistvý vzhled
a redukce vrásek

Endermolift je přirozený lifting obličeje, bez bolestivé operace. Jedná se o technologii speciálně vyvinutou k tomu, aby zabránila a zpomalila proces stárnutí pleti v oblasti tváře, krku a dekoltu.

Mechanickou cestou stimuluje fibroblasty – tyto buňky jsou architekty nové kůže. Touto metodou aktivujeme tvorbu kolagenu a elastinu v pleti. Kontury obličeje se zpevní a vrásky na vaší tváři se viditelně zjemní.

Ošetření Endermolift je nejen příjemné a relaxační, ale také mimořádně účinné. Obnovuje tkáně v buněčné úrovni, optimalizuje produkci elastinu a kolagenu pro vyplnění linií a zjemnění vrásek. Zároveň je dokonalou péčí pro oční okolí a to na váčky pod očima a pro unavené, oteklé oči. Navrací pleti pevnost, odstraňuje dvojitý podbradek a zanechává vaši pleť dlouhodobě zářivou a jasnou.