LPG face endermolift

LPG Face

LPG Endermologie®
Face
Přirozený facelifting viditelné výsledky již po prvním ošetření!

Téměř 30 let odborných zkušenosti LPG® podpořené klinickými a vědeckými studiemi dnes přináší inovaci do oboru péče o pleť. Kdo jiný než LPG® světová jednička v boji proti celulitidě, má řešit problémy s povadlou pletí a vráskami?

Péče endermologie® face má mnohem hlubší účinky než kterákoli jiná metoda a pomáhá pleti obnovit její pevnost a elasticitu. Profesionální péče o unavenou, problematickou a stárnoucí pleť bezpečným a neinvazivním způsobem.

LPG FACE podporuje tvorbu kolagenu a dodává 100% přirozený vzhled pleti. Endermologie® face dodává Vaší pleti vyhlazení, rozjasnění, zpevnění, mladistvý vzhled, redukci vrásek a obnovuje její pružnost. Již po jednom ošetření je prokázán viditelný efekt.

Účinky LPG:

  •  Výsledky ošetření tváře již po 1. ošetření
  • +80% kyseliny hyaluronové
  • +87% vyplnění jemných linek a vrásek
  • +70% zpevnění kontur obličeje
  • 2× více projasnění pleti
logo LPG

fight
for natural
beauty

Skutečné fitness Pro Vaši pleť

Endermologie® face je speciálně vyvinutá technologie k tomu, aby zabránila a zpomalila proces stárnutí pleti v oblasti tváře, krku a dekoltu ale i v oblasti ňader či rukou a dlaní. Toto jedinečné pleťové cvičení stimuluje vlákna v pojivové tkáni, přirozeně obnovuje pevnost a zanechává Vaši pleť hladkou a bez vrásek.

Endermologie® face je mimořádně účinná. Obnovuje tkáně v buněčné úrovni, optimalizuje produkci elastinu a kolagenu pro vyplnění linií a zjemnění vrásek. Zároveň je dokonalou péčí na oční okolí a to na váčky pod očima a pro unavené, oteklé oči. Navrací pleti pevnost, odstraňuje dvojitý podbradek a zanechává Vaši pleť dlouhodobě zářivou a jasnou.

hladká kůže
rychlý kontakt

Napište nám

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.