LPG body lipomassage

LPG Body

LPG Endermologie®
Body
LPG profesionální přístroj Cellu M6® 
s ID diagnostikou v tabletu

Navzdory intenzivnímu cvičení a přísně předepsaným dietám si tělo ukládá tuk v určitých partiích. Bříško nebo boky? Celulitida nebo zpevnění? Toto věčné dilema již nemusíte řešit!

Ošetření endermologie® účinkuje komplexně, je velmi příjemné a lze ho nastavit na míru a přizpůsobit:

 • dle typu pleti
 • problémových partií
 • požadované doby ošetření (od 10 do 40 minut)

Endermologie® Body zabere tam, kde dieta a cvičení ne. Zaručuje zeštíhlení bez chirurgického zákroku. Ošetření endermologie® body a endermologie® face v jednom profesionálním přístroji. Inovace, která v kombinaci s podtlakem hloubkově stimulují a aktivují tkáň ve všech vrstvách pro ještě příjemnější a účinnější ošetření. Senzor Alliance Skin Identity, který umožňuje stimulaci pokožky a přizpůsobí se specifickým potřebám charakteru kůže.

Neomezený počet ošetření endermologie® body a osobní diagnostika klienta LPG SCAN v tabletu.

Účinky LPG:

 • Výsledky ošetření těla viditelné již po 3. ošetření
 • Stimulace se dokonale přizpůsobí konkrétnímu typu pokožky, což umožňuje optimalizovat intenzitu ošetření a dosáhnout tak co nejlepších výsledků
 • +70% odstranění lokálního rezistentního tuku
 • – 5,2 cm obvod pasu
 • 67% vyhlazení pomerančové kůže
 • 71% zpevnění kůže
 • Přirozené obnovení tvorby kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové
 • Pokožka se zpevňuje a vyhlazuje se efekt pomerančové kůže
logo LPG

fight
for natural
beauty

Bojujeme za přirozenou krásu! Cílená eliminace lokalizovaného tuku

Rovnováha mezi tvorbou a vylučováním tuku je tělu přirozený proces, při kterém se aktivují tukové buňky (adipocyty). Přestože cvičíte a jíte zdravě, s přibývajícím věkem roste tendence k ukládání tuku v problematických partiích těla. Když se v buňce nahromadí tuk a voda, začnou buněčné stěny tlačit na pokožku, a proto se objeví nevzhledné dolíčky – celulitida. Navíc se s postupujícím věkem snižuje produkce kolagenu a elastinu v „buňkách mládí “ (fibroblastech), čímž viditelně ochabuje pokožka.

Lipomassage je jedinečná technika, která aktivuje přirozený proces štěpení a uvolňování tuku (lipolýzu), což vede k odstranění nepoddajných tukových polštářů a nedokonalostí těla a současně zpevňuje pokožku. Mechanická buněčná stimulace se provádí speciálními ošetřujícími hlavicemi na povrchu kůže pomocí exklusivní LPG patentované techniky ROLL a LIFT. Adipocyty začnou znovu odbourávat tuk a fibroblasty budou opět produkovat kolagen a elastin. Na LPG mechano-stimulaci je založen princip ENDERMOLOGIE-unikátní ošetření pojivových tkání.

hladká kůže
rychlý kontakt

Napište nám

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.